Helista meile +372 601 6969 või saada e-mail info@hosteltallinn.com
   

Katrin

Külastasin Hoste Tallinna ja jäin väga rahule. Teenindus oli meeldiv ja hostel ise puhas ja rahulik.

Hostel

Miks valida Hostel Tallinn?

Hostel Tallinn on lähim hostel Tallinna Rahvusvahelise- ja Maaliinide Bussijaamale, Lennart Meri nimelisele lennujaamale - seepärast sobib Hostel Tallinn ideaalselt peatumiseks neile, kes saabuvad linna või lahkuvad siit bussi või lennukiga. Tallinna Bussijaamal on igapäevane liinibussiühendus lennujaamaga, samuti üle Eesti, nagu ka kõikide Baltiriikide ja Venemaaga. Ka on mugav peatuda ennem lennureisi Hostel Tallinnas ning jõuda hommikul 5 minutilise taksosõiduga õigeaegselt ja puhanuna lennujaama, kust on lennuühendus kõikide suurimate Euroopa linnadega.

Hostel Tallinn pakub majutust Tallinnas üksi reisivatele turistidele, samuti pere- ja grupimajutust linna külastajatele. Pakume ühe-, kahe- kolme-, nelja- ja kuuekohalisi tube. Autoga külalisele pakume tasuta parkkimist hosteli sisehoovis, aga ka bussidele grupireisijate tarvis. Hostelis on olemas sisustatud köök kõige vajalikuga söögi valmistamiseks. Hosteli esimesel korrusel on mõnus baar. Lähimad söögikohad paiknevad 100 meetri raadiuses. Hosteli tubades on kaabeltelevisioon ning levib tasuta WIFI internetiühendus. Sisseregistreerimine tubadesse alates kell 13:00st, väljaregistreerimine kuni kella 12:00ni

Pildid / - HiHostels_small link-logo (1)Hostel Tallinn on Hostelling InternationalRahvusvaheline Hostelite Ühendus liige Eestis. Hostelling International on suurim soodsa majutuse võrk maailmas, ühendusse kuulub üle 4000 hosteli 80 riigis. Hosteli kuulumine ühenduse võrku on paljude turistide jaoks kvaliteedi ja usaldusväärsuse märgiks. Hostel Tallinn pakub kõikidele HI liikmekaardi omanikele (kaardi ettenäitamisel hostelis kohapeal) hinnaalandust 5% hetkel kehtivast hinnakirjast. Lisaks on tähtsal kohal kliendisõbralikus, personaalne suhtlemine, abivalmidus ning infostendid teiste HI liikmeshostelite kohta Eestis ja naaberriikides. 

 

Majutus Tallinnas

Kui soovite saada lisainformatsiooni meie poolt pakutavate teenuste ja hindade osas, palume julgesti meiega ühendust võtta:

Helista meile +372 601 6969 | Kirjuta meile info@hosteltallinn.com

Kuuene naiste tuba
Kuuene tuba
Neljane privaat
Kolmene privaat
Kahene privaat
Ühene Privaat
Majutus Tallinnas: